Dlaczego warto skorzystać z pomocy CDSI Odszkodowania?

BLS, czyli jak twój ubezpieczyciel może pomóc ze szkodą z OC sprawcy.
7 kwietnia, 2021

Co możemy zrobić dla Ciebie?

CDSI reprezentuje poszkodowanego i jego interesy. Naszym zadaniem jak i misją jest wspieranie poszkodowanych w działaniach mających na celu uzyskanie NALEŻYTEGO odszkodowania. Zajmujemy się szkodami głównie z OC sprawcy (komunikacyjne i inne) ale często także sprawami szkód rzeczowych, majątkowych w nieruchomościach, uprawach, maszynach rolniczych.

Problemy przy zgłoszeniu z OC sprawcy?

Warto odezwać się do nas PRZED ubezpieczycielem – zgłosimy sprawę za Ciebie ! Dostaniesz normalnie kosztorys, decyzję i pieniądze dla siebie na swoje konto tak jakbyś szkodę zgłosił sam. Ale to my zajmiemy się formalnościami, ewentualnymi problemami, kłopotami. Mając kontrolę nad sprawa od początku możemy poprawić wynik już pierwotnej kwoty (bez prowizji) dla Ciebie, ponadto Ty możesz uzyskać lepsze warunki obsługi dalszej sprawy (odwołań) – niższą prowizję – np korzystając z naszego pojazdu zastępczego

Vectra C uszkodzona kolizja z OC sprawcy

Ile można uzyskać z odwołań ?

Na przykładzie sprawy Vectry widocznej powyżej mogę powiedzieć: dużo ale nie przesadnie. Walczymy o legalne, należne Ci środki na naprawe pojazdu, które gwarantuje ubezpieczenie OC jak i kodeks cywilny. Dążymy zawsze w kierunku pełnych kosztów naprawy pozwalających przywrócić stan sprzed szkody. Ostateczną decyzję w procesach odwoławczych podejmuje Ubezpieczyciel więc nie można tu mieć wątpliwości: czy to było rzeczywiście należne (co często zarzucają nam nasi kochani hejterzy, pozdrawiamy !).

Sprawa Vectry z około 3500zł przez kosztorys na ponad 7000 zakończyła się ugodą na 9800zł. Bez szkód całkowitych, bez zabrania wraku, normalna likwidacja oparta o koszta naprawy. Warto tu mieć na uwadze że to właściwie wartość pojazdu ! Nawet w oczach ubezpieczyciela – który wycenił poczciwego Opla na niewiele więcej niż 10k PLN.

Jak to możliwe ?

Unikalne strategie CDSI, wiedza, doświadczenie, długoletnia praktyka

Co robimy jak to wszystko wyżej wymienione zawodzi ? Czasem się i tak zdarza. Jeśli sprawa się kwalifikuje – dopiero po fiasku naszych strategii myślimy i oceniamy czy warto to odkupić na etap sądowy, cesją szkody, tak zwaną dopłatą. Czyli tym co robią wszyscy. Ale oni robią TYLKO TO 😉 Często mają naprawdę głęboko gdzieś wszystkich tych poszkodowanych którzy mają pojazdy zbyt stare, uszkodzenia źle zakwalifikowane przez ubezpieczyciela, albo szkody tak duże w stosunku do wartości pojazdu że na etapie sądowym wychodzi szkoda całkowita. Wszystkie te firmy (nastawione tylko i wyłącznie na prosty zysk z odkupu sprawy) odpisują wtedy „Sprawa się nie nadaje, do widzenia”.

Pamiętaj – CDSI oznacza Ciągłe Doskonalenie Siebie i Innych. Stosując metodykę Kaizen staramy się codziennie poprawiać siebie, swoje działania, działania firmy. Ale niejako przy okazji – uczymy także Ciebie 😉


Pozdrawiamy !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *