Walczymy o Twoje pieniądze. Wypadek, kolizja, problemy z ubezpieczycielem - jesteśmy po to by Ci pomóc. Także w sytuacjach nietypowych nie "klasyczne" kancelarie prawne czy odszkodowawcze nie są zainteresowane obsługą Twojej sprawy

 

Jak możemy Ci pomóc?

Sprawdź zakres naszych usług,

Kompleksowa obsługa szkody

Zgłoszenie szkody, holowanie, parking dla pojazdu, naprawa, pojazd zastępczy i odwołania - "all inclusive"

Odwołania

Nasza specjalizacja - odwołujemy się do skutku od nieprawidłowo rozliczonych szkód. Techniczne argumenty z zakresu szkody jak i merytoryczne działania: użyte części, roboczogodziny itp.


Cesje (dopłaty)

Zrobiliśmy odwołania ale jeszcze czujesz niedosyt ? Sprawdzimy możliwość sprzedaży sprawy cesją na dalsze postępowanie w sądzie

Samochody zastępcze

Pojazdy zastępcze dla poszkodowanych z OC sprawcy, rabat na obsługę sprawy jeśli korzystasz z naszego zastępczego ;-)

Pojazd zastępczy
sprawdż co możemy
zaoferować


Uczciwe umowy najmu, na nasze ryzyko, bez dopłat jeśli ubezpieczalnia nie pokryje całego okresu najmu. Preferencyjne prowadzenie sprawy (odwołania) jeśli korzystasz z naszego pojazdu zastępczego.


Call us now!

1Jak zgłosić sprawę ?
Najskuteczniej: napisz mail na kontakt@cdsi24.pl a w tytule umieść numer szkody oraz numer rejestracyjny pojazdu, opcjonalnie imię nazwisko właściciela pojazdu. Załącz zdjęcia szkody !
2Jakie są koszty analizy i konsultacji ?
Zero złotych. W odpowiedzi na swoją wiadomość uzyskasz stosowną odpowiedź o możliwości podjęcia sprawy lub prośbę o uzupełnienie dokumentacji.
3Jak wygląda rozliczenie za obsługę sprawy ?
Pracujemy tylko i wyłącznie na prowizji od sukcesu, tj od kwot uzyskanych ze szkody. Jeśli dotarłeś do nas po wstępnym kosztorysie - to ta cześć jest już oczywiście Twoja, pobieramy prowizję od dodatkowych kwot uzyskanych przez stosowne odwołania.
4Czy robimy szkody całkowite ?
Tak, analizujemy szkody całkowite, niejednokrotnie znajdujemy możliwości uzyskania w nich dodatkowych środków pieniężnych lub wręcz wyjścia z rozliczenia jako szkoda całkowita. Sprawy te jednak są na tyle niepewne że nie obiecujemy sukcesu. Zresztą zapewne to wiesz - 99% konkurencji nawet na nie nie patrzy ;-)
5Czy zajmiemy się sprawą gdzie ubezpieczyciel odmówił wypłaty ?
Oczywiście, chętnie to przeanalizujemy. Diabeł tkwi czasami w szczegółach. Często też dochodzi do sytuacji w której Ubezpieczyciel nie wskazuje dostatecznie jasno poszkodowanemu co może zrobić by szkoda była zaakceptowana.
6A inne szkody ? Osobowe, majątek - nieruchomości ?
Zapraszamy do zgłoszenia sprawy - każda zostanie zanalizowana. Wyspecjalizowaliśmy się w szkodach komunikacyjnych rzeczowych ale "zasady walki" są podobne w każdej szkodzie. Co więcej - współpracujemy z profesjonalnymi kancelariami o odmiennej niż nasza specjalizacjach.
 
kontakt@cdsi24.pl